
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Min Supply Voltage | 3.3 V |
| Operating Supply Current | 10 mA |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$19.58179
Ext.Price$19.58179
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.58179 | $19.58179 |
| 10 | $18.62966 | $186.29660 |
| 25 | $17.59790 | $439.94750 |
| 50 | $16.62328 | $831.16400 |
| 100 | $15.70265 | $1570.26500 |
